HAVATOR ENGINEERING

- HAVATOR logistika-, tehnika- ja ehitustehnoloogia

Tugevad inseneriteadmised koos tõhusate tarkvaralahendustega on Havatori teeninduskontseptsioonis kesksel kohal. Havator Engineering on Põhjamaades tegutsev logistika-, tehnika- ja ehitustehnoloogiaekspertide meeskond. Kogenud insenerid tagavad, et tööd saavad tehtud ohutult, tõhusalt ja tähtajaks.

Projekteerimisosakond tegeleb ka müügitoega, tehes teostatavusuuringuid ja muid uurimusi, sest kliendi tõstevajadused on tihti tehniliselt väga keerulised. Enamasti on vaja täpset tehnilist kirjeldust juba pakkumuses, et klient saaks olla kindel, et pakkuja on kogu teostuse läbi mõelnud ja arvestanud kõikide tingimustega.

Kraanaandmete programmid: CRANE MANAGER DESIGNER 3D* See tarkvara on mõeldud oma ala meistritele ja laseb kasutajal kanda lihtsalt hiireklõpsuga üle kogu eelprojekteerimistöö või siis ainult ühe kraana 3D CAD-süsteemi (Havator kasutab AutoCad 2017 või samaväärset programmi), et jätkata täiendavat töötlemist olemasoleva, kasutaja loodud või kliendi antud joonisega.

Täiendavalt kasutavad insenerid tõste- ja transporttööde jaoks detailsete uuringute ja arvutuste tegemiseks Autodesk Inventorit ning spetsiaalseid kraanaprogramme, nagu LICCON Liebherri kraanade jaoks.

Transporttööde planeerimisprogrammid on: AutoCad või transportseadmete eriprogrammid, nagu Goldhofer easyLOAD ja Noteboom SALSA.

Põhjamaade kraanateenuste pakkuja

Üks Havatori kraanateenuste põhimõtteid on, et pole liiga suurt või liiga väikest tõstmistööd. Ükskõik, kui suure projektiga on tegemist, ärge kõhelge ja helistage Havatori kontorisse.

Loe lähemalt