Sadamakraanad

Polar Lift on Havatori tütarettevõte, mille erialaks on tõsteteenused sadamate jaoks. Ettevõte tegutseb Soomes ja Rootsis Põhjalahe piirkonnas ning Norras Hammerfestis, mis on maailma kõige põhjapoolsem linn.

 2008. aasta veebruaris alustas Polar Lift koostööd ettevõttega Polarbase AS, mis tegutseb Hammerfestis Rypefjordi sadamas. Ühisettevõte pakub sadamakraanade teenuseid ja tegutseb Polar Lift ASi nime all. Polarbase AS omab 50 protsenti osaluskapitalist. Polarbase AS kuulub NorSeaGroupi koosseisu, mis on Euroopa juhtiv tugi- ja logistikateenuste pakkuja avamere- ja maismaatööstustele. Polarbase AS pakub tugiteenuseid puurplatvormide ning nafta- ja gaasiväljade liiklusühenduste jaoks. Polar Lift AS on tähtis sadamakraanade teenuste pakkuja Barentsi mere piirkonnas.

 Polar Lifti tööl on Havatori muude töödega võrreldes teatud eriomadused. Näiteks temperatuur Röyttä sadamas kõigub aasta jooksul alates 30 kraadist kuni –30 kraadini. Kuni 60-kraadine temperatuurierinevus esitab tehnikapargi mahule ja töötajate oskustele eri oludes erilisi nõudmisi. Näiteks talvel võimendab tugev meretuul jää mõju.

ERITRANSPORDILAHENDUSED

Meie kohandatud transpordilahendused ja oskuslikud töötajad viivad ellu ka kõige suuremahulisemad transporttööd.

Loe lähemalt